Zajęcia indywidualne

– Drogi panie fortepianie, jak grasz rano, kiedy wstaniesz?

– Czasem, gdy zły humor mam, wtedy bardzo grubo gram. Posłuchajcie zresztą sami: groźnie kłapię klawiszami, aż się trzęsą wszystkie mury, gdy gram dołem klawiatury.

– A jak fortepianie grasz, kiedy dobry humor masz?

– Klawiszami z prawej strony grywam cienko… jak deszcz dzwonię; hen, pod słońce, pod obłoki leci w górę dźwięk wysoki brzęcząc cienko, tak jak mucha. Chcesz posłuchać, to posłuchaj!

– A jak lubisz sobie grać, gdy wieczorem idziesz spać?

– Cicho, cicho, piano, piano gram piosenkę rozespaną, aż niebieska nocna cisza sen położy na klawiszach. (D.Gellner „Rozmowa z fortepianem”)

I Ty możesz porozmawiać z fortepianem i nauczyć się wydobywać z niego różne dźwięki.
Biało-czarne klawisze zabiorą Cię w niesamowitą muzyczną przestrzeń, która uwrażliwi Twoją duszę, pobudzi wyobraźnię, poruszy serce…

Kiedy: poniedziałek od 16:00 do 20:00

 

Czas trwania: 45 minut

 

Prowadzący: Lidia Owczarzak 

 

Inne Informacje: koszt 60 załotych za zajęcia, karnet na 6 zajęć 350 złotych.

„Gdzie słyszysz śpiew tam wstąp, tam dobre serce mają. Źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają”. J. W. Goethe 

Indywidualne lekcje śpiewu z emisją głosu dla dzieci i młodzieży już od 5 roku życia.

Oferujemy naukę od podstaw, indywidualne podejście do każdego ucznia. Podczas zajęć wykorzystujemy pianino. Klasyczne metody i nowoczesne podejście. Jednym z elementów zajęć jest praca z mikrofonem i możliwość nagrywania opracowanego utworu na płytę CD. Szczególnie przydatne do udziału w konkursach, festiwalach i przeglądach piosenki.

Zapewniamy pracę w przystosowanej do tego sali. Posiadamy profesjonalny mikrofon oraz nagłośnienie i wysokiej klasy instrument klawiszowy.

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj! Pozwól mu nawiązać kontakt z muzyką dzięki instrumentowi, który każdy z nas używa na codzień.

Kiedy: poniedziałek od 16:00 do 20:00, sobota od 13:00 do 15:00

Czas trwania: 45 minut

 

Prowadzący: Joanna Skorupska, Katarzyna Jaskólecka

 

Inne Informacje: koszt 60 złotych za zajęcia, karnet 240 złotych. Karnet na 3 miesiące 690 złotych (oszczędność 30 złotych)