Muzyczne Wygibasy – Koncert dla Dzieci Przemek Mazurek i Zuzia Mazurek

Koncert dla Dzieci w Poznaniu „Muzyczne Wygibasy”!

Kochani Rodzice 🙂
Zapraszamy Was bardzo serdecznie z Waszymi pociechami na wyjątkowy Koncert „Muzyczne Wygibasy” – Przemek Mazurek i Zuzia Mazurek w naszej Akademii. 🎤🎸🎶🙂

Przemek Mazurek – poznański wykonawca i autor piosenek (jego piosenki oraz interpretacje nagradzane były wielokrotnie na festiwalach piosenki literackiej w kraju – m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie, Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce czy Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Jeremiego Przybory „Stacja Kutno”). Jego kompozycje do wierszy polskich poetów znalazły się na serii płyt Dobre Piosenki wydawnictwa MTJ. Współpracował z kabaretem Afera oraz Kabareciarnią Zenona Laskowika. Jest twórcą kabaretu literackiego Klub Szyderców Bis, a także pomysłodawcą i organizatorem dwóch poznańskich cyklów koncertowych: Wieczorów z Piosenką Nieobojętną oraz Śpiewamy Polskie Piosenki. Wspólnie z artystami Klubu Szyderców Bis przygotował ich pierwszy autorski program pt. „Benefis”.
„Muzyczne wygibasy” to propozycja dla dzieci. Są to piosenki napisane przez ostatnich kilka lat bycia ojcem. W Koncercie będzie można usłyszeć zarówno melodie do wierszy m.in. Agnieszki Frączek, jak i autorskie piosenki, napisane wspólnie z córką Zuzanną. 🎤🎸🎶

To wydarzenie jest z pewnością niecodzienną forma spędzenia wolnego czasu w niedzielne popołudnie z dziećmi i żywą muzyką.

📆 Termin: 21 października, niedziela
👨‍👩‍👧‍👦 Grupa od 0 do 8 lat
⏰ Godzina 15:00

Koszt: 15 zł za osobę
Dziecko + rodzic – 30 zł
Dziecko + 2 rodziców – 45 zł
2 Dzieci + 2 rodziców – 60 zł

BEZPŁATNY wstęp mają Dzieci z Rodzicem posiadające karnet na zajęcia grupowe lub indywidualne w Akademii Muzyki Ebertowski.

ZAPISY WYŁĄCZNIE MAILOWO:
📩 akademia@ebertowski.pl – w treści prosimy podać imię i wiek dzieci oraz nazwisko wraz z numerem kontaktowym.
INFORMACJE: 📞 882 854 999.

Rezerwacja – wpłata całej kwoty na konto szkoły:
Santander Bank Polska S.A. 46 1090 1346 0000 0001 1934 6333
(w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko z dopiskiem KONCERT).

Hala ARENA Poznań, wejście C, I piętro.
ul. Wyspiańskiego 33 (wjazd od ul. W. Reymonta).
Na czas trwania Koncertu zapewniamy bezpłatny parking przy samym obiekcie HWS ARENA. Wjazd od ul. W. Reymonta, wjeżdżają Państwo jako osoby upoważnione.

* Zgłoszenie do udziału w Koncercie, jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystywanie fotografii oraz filmów wideo do celów wyłącznie promocyjnych przez Akademię Muzyki Ebertowski.

🎺 Muzykujmy z NAJmłodszymi 💖