Akademia Muzyki Ebertowski tym razem dla Rodzica

AKADEMIA MUZYKI EBERTOWSKI tym razem DLA RODZICA – nie tylko dzieci mogą się uczyć 👨‍👩‍👧‍👦
Zdecydowana większość z nas stara się mieć dobre, przyjacielskie relacje z dziećmi i chciałaby uniknąć w przyszłości „buntu nastolatka” czy innych typowych dla okresu dojrzewania problemów. I choć wydaje nam się, że robimy wszystko jak najlepiej, to jednak efekt nie zawsze jest taki jak byśmy tego oczekiwali. Dlaczego ❓❔

Akademia Muzyki Ebertowski serdecznie zaprasza, tym razem RODZICÓW 😍, na warsztaty poświęcone budowaniu relacji z dziećmi. Chcemy, aby hasło „budowanie relacji” nabrało dla Was nowego znaczenia, a wszystko dzięki kilku prostym zasadom wypracowanym i opisanym przez amerykańskiego psychologa i doradcę rodzinnego dr Thomasa Gordona ☀👪👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧
Podczas warsztatów nie będziemy mówić o tym, jak należy wychowywać dzieci, bo to każdy rodzic wie najlepiej, pokażemy natomiast jak swoją postawą czy odpowiednio zbudowanym komunikatem można rozładować napięcie, złagodzić negatywne emocje, zachęcić do rozmowy. Wszystko po to, aby nasze relacje niezależnie od pojawiających się sytuacji były zawsze pełne miłości i zrozumienia. Chcemy odpowiedzieć na kilka ważnych dla każdego rodzica pytań:
Jak pomagać naszym dzieciom kiedy mają problem ❔
Jak stawiać granice i je egzekwować bez wzbudzania agresji czy niechęci u dzieci ❔
Jak rozmawiać, aby wzmacniać dobre emocje u dzieci i łagodzić te negatywne ❔
Opowiemy również jaki wpływ na rozwój dziecka, na jego wrażliwość i emocje ma aktywny udział w zajęciach umuzykalniających i nauka muzycznego języka 🎹🥁🎵🎼🎻

✅ Warsztaty poprowadzi Step Forward Lucyna Wasiakowska – kursy szkolenia Poznań Lucyna Wasiakowska – Trener Metody dr T. Gordona i mama dwójki nastoletnich dzieci. O metodzie Gordona mówi: „To co mnie zachwyca w tym programie to jego prostota! Nie mówię jednak, że jest łatwo, bo chodzi o to, że choć metoda jest prosta w zrozumieniu, to trudnością, którą musimy pokonać są nasze nawyki. To wymaga czasu, ale zapewniam, że warto!”
✅ Zapraszamy na całodniowe warsztaty w niedzielę 2 kwietnia 2017 w godzinach 10:00-18:00.
Miejsce: Akademia Muzyki Ebertowski, Hala Arena – wejście C,
Cena warsztatów: 200 zł/os.
RABAT 25% (czyli 150 zł/os.) dla osób, które:
🔆 mają wykupiony karnet miesięczny w Akademia Muzyki Ebertowski
🔆 lub zakupią co najmniej 2 bilety
W cenie biletu zapewniamy aktywne warsztaty, wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe oraz prezent NIESPODZIANKĘ ❕, a w przerwach ciasteczka, kawę, herbatę, wodę.
W czasie warsztatu przewidziana jest również 45 min przerwa na lunch – posiłek we własnym zakresie (będzie też można zamówić jedzenie z dowozem w oznaczonym czasie, do ustalenia na miejscu)
Rezerwacja – wpłata całej kwoty na konto szkoły:
Bank WBK 46 1090 1346 0000 0001 1934 6333
(w tytule przelewu prosimy wpisać WARSZTAT oraz imię i nazwisko)

📆 02.04.2017
⏰ 10:00 – 18:00
ZAPISY:
📧 akademia@ebertowski.pl
☎ 882 854 999
☎ 511 731 091

🏟 Hala ARENA Poznań wejście C,
ul. Wyspiańskiego 33 (wjazd od ul. W. Reymonta)
☀ zastrzegamy sobie prawo odwołania warsztatów w przypadku nie zebrania minimalnej liczby chętnych osób (cała kwota zostanie zwrócona na konto).

Serdecznie zapraszamy!